Hakkımızda - Varol Elektrik

Hakkımızda

2012 yılında faaliyetlerine başlayan Varol Elektrik, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile kısa zamanda sektörde önemli bir yer edinmiştir. Kuruluşundan itibaren yaptığı kapasite arttırıcı ve kalite iyileştirici teknolojik yatırımları sayesinde, 4.000m²'lik kapalı alana sahip üretim tesislerinde yıllık 150.000m² çeşitli ebat ve kalınlıklarda izole halı üretimi yapmaktadır. Ayrıca yaptığı anlaşmalar ile birçok markanın elektrik, elektronik, iş güvenliği, izole malzemeler ve el aletleri gibi ürünlerinin de tedariğini yapmaktadır.

Dünya çapında elektrik sistemlerini yakından takip etmek, değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vermek, hızlı ve akılcı çözümler üretmek adına daima yüksek kalitede zengin ürün çeşidi tedariğini hedefleyen Varol Elektrik birçok resmi ve özel kuruluşa hizmet vermektedir.

Çevreye, insan sağlığına ve iş güvenliğine verdiği önem sonucu, ilgili yönetmelik ve standartlara uygun yaptığı çalışmaları ile 2015 yılında, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile ISO 9001 kalite belgelerini almıştır.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenli ürünleri ile hizmet sunmaya devam eden Varol Elektrik tüm müşterilerine destekleri ve güvenleri için teşekkür eder.